Kariéra

Naplňuje Vás práce s dětmi a máte chuť provázet je na jejich cestě poznáním?

Stojíte před novou životní výzvou? Je vám blízká oblast vzdělávání?

Možná pro Vás máme příležitost.

Jsme malá, soukromá Montessori škola se sídlem v klidné lokalitě na Bradleci u Mladé Boleslavi a hledáme posilu do pedagogického týmu:

PEDAGOG

SMÍŠENÁ 7.-8. TŘÍDA

 Náplň práce:

  • počátek budování třetího trojročí na naší škole
  • průvodce ve smíšené skupině patnácti dětí v 7.-8. třídě (tato skupinka se v dalších letech rozroste i o žáky deváté třídy na celkových ca 24 dětí)
  • propojení vzdělávací práce ve škole, praktické činnosti mimo školu a práci pro školní komunitu tak, aby dospívající mladí lidé byli v 9. třídě připraveni specializovat se v oblasti svého zájmu a uvažovat o své další životní cestě
  • individuální podpora dětí v jejich učení, rozvíjení jejich sociálních a komunikačních dovedností s ohledem na specifické potřeby adolescentního věku
  • spolupodílení se na organizaci celkového chodu školy, spolupráce s odborníky mimo školu

Požadavky:

  • relevantní zkušenost s prací s dětmi této věkové kategorie
  • VŠ vzdělání, všeobecný přehled
  • silná osobnost, která se chce učit zároveň s dětmi, nebojí se změn a zpětné vazby, je samostatná a iniciativní
  • umění dát dětem důvěru do jejich projektů a přijmout jejich nadšení, ale též umění nechat je prožít i přirozené důsledky jejich činů

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci na plný úvazek, která má opravdový smysl
  • příjemné a klidné pracovní prostředí nové malé školy v krásném prostředí
  • podporujeme možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • nástup od září 2022

Zaujali jsme Vás? Budeme se těšit na životopis a pár slov o tom, proč byste chtěl(a) učit právě na naší škole – prosíme o zaslání na adresu info@zsvobore.cz.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!