Kariéra

Jste ostřílený učitel, asistent pedagoga, zapálený student nebo profesí úplně něco jiného, ale láká Vás učit?

Pro naše děti na prvním stupni průběžně hledáme novou posilu, srdcaře.

Máme jediné přání - najít toho, kdo bude chtít učit v souladu s naší vizí, naším systémem a našimi hodnotami. Nejsme běžná škola.

Chceme, aby se ze všech našich žáků staly samostatné osobnosti schopné vlastního myšlení, které znají svou hodnotu i své limity, umí žít svobodný a produktivní život a plní si své sny.

Hledáme průvodce na této jejich cestě.

Vzdělaného člověka v jakémkoliv oboru, který má touhu předávat vědomosti dětem, zkoušet nové způsoby výuky, nezalekne se problémů, je kreativní, nebojí se chyby, psychicky něco vydrží a je na něj spoleh.

Naši školu musíte zažít - pokud máte zájem, prosíme o zaslání CV na mail info@zsvobore.cz.

Těšíme se na nové tváře - muže i ženy.