Montessori dílničky

Pro ty, kteří mají zájem o Montessori pedagogiku a chtějí si se svými dětmi vyzkoušet práci v připraveném prostředí vybaveném Montessori materiálem.

Montessori dílničky

Každé úterý od 16:30 do 18:00 hodin

V prostorách MŠ V Oboře, Tesařská 790, Kosmonosy

Cena: 150 Kč/dítě/lekci nebo permanentka na 10 návštěv za 1000 Kč.

Zdarma první návštěva dílniček na vyzkoušení.

Montessori dílničky jsou určené pro děti ve věkové kategorii 1,5 až 4 roky. Dílničky navštěvují děti v doprovodu rodičů. Pokud plánujete přijít se dvěma a více dětmi, je vhodné, zejména při prvních minimálně pěti návštěvách, aby bylo každé dítě doprovázeno jednou dospělou osobou.

Při dílničkách budou rodiče asistovat dítěti při jeho práci s pomůckami. V učebně je k dispozici zkušený pedagog, který pomáhá s předvedením materiálu a zodpoví veškeré otázky. Doporučujeme, aby se rodiče před začátkem dílniček seznámili se základními principy Montessori pedagogiky a se základními pravidly práce v připraveném prostředí.

Z kapacitních důvodů je nutné se na Montessori dílničky předem registrovat na telefonu 602 188 426 nebo na e-mailu info@msvobore.cz.

Dílničky vede oblíbená lektorka MUDr. Jana Šilarová.

Těšíme se na vás!